kastamonu konutkent

+90 366 215 23 23

Atakent Projesi Hakkında

Her geçen gün değeri artan yatırım fırsatı !

Kentsel dönüşüm kapsamında Konut Kent İnşaat tarafından inşa edilen Atakent karma projesi ile bir site yeniden hayat buluyor. Kastamonu’nun parlayan yıldızı Kuzeykent de nefes kesen bir projeyle Kastamonu halkına hizmet vermek için yola çıkan Konut Kent İnşaat ender projelerden bir tanesini daha Kastamonu’ya kazandırıyor.

İŞ YERİ

Kastamonu Kuzeykent Bölgesinde bulunan Atakent Sitesi 90’lı yıllarda kişilerin ihtiyaçlarına göre inşa edildiklerinden dolayı, günümüz ihtiyaçlarının çok gerisinde alt yapı ve görünüme sahipler. Konutkent İnşaatın kentsel dönüşümden faydalanarak bambaşka bir Atakent Projesi hem alt yapı hem de görünüm olarak teknolojik bir anlayışla tasarlandı. Konutun ve sosyal donatıların yanı sıra bu proje de farklı m2 ve cepheleri ile dikkat çekecek işyerleri bulunmaktadır. Projenin Kuzeykentteki merkezi konumu, Kastamonu’nun en hızlı gelişecek bölgesinde yer alması ve oluşturacağı cazibe ile eşssiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

DAİRE PANLARI

Kastamonu Kuzeykent bölgesinde yer alan Atakent Projesi kullanıcılara dört duvar dışında ayrıcalıklarla dolu konforlu bir yaşam sunuyor. Toplam da 5 bloktan oluşan proje de iki farklı 2+1 tip daire ve iki farklı 3+1 tip daire bulunmaktadır.

  • 2+1 120 m2 olup,
  • 3+1 1. Tip 170 m2 olup, 3+1 2. Tip Daire 155 m2 dir

Yatırımcılar ya da bu proje de yaşam sürmek isteyenler konforun yanında ferahlığı da yaşayacaklar.
Aşağıdaki butonlardan Blok ve Plan resimlerini görüntüleyebilirsiniz.

Atakent
Mimari, sosyal donatı ve ulaşım avantajı ile dikkat çeken Atakent Projesi ; Batı Çevre Yolu , Doğu Çevre Yolu Kastamonu Devlet Hastanesi Kompleksi, Şehir Terminali, Kastamonu Üniversitesi, Avm, Şehir Merkezi ulaşım arterlerine 5-10 dakikalık mesafede konumlanıyor.
Harita
Konut Kent Satış Ofisi

Kuzeykent Mah. Kamil Demircioğlu Cad. Ulu Camii Yanı, Merkez Kastamonu

+90 366 215 23 23