kastamonu konutkent

+90 366 215 23 23

Yenişehir Projesi Hakkında

Değerini ve önemini artırmış ve artırmaya devam eden, Kastamonu’nun yükselen değeri, kentsel dönüşüm bölgesi Kuzeykent’te Konut Kent Yenişehir olarak yepyeni bir şehir inşa ediyoruz. Gayrimenkul uzmanlarının, araştırma kuruluşlarının ve yatırımcıların da dikkatini çeken bölgede yer alan Konut Kent Yenişehir Kuzeykent’teki en kapsamlı ve zengin proje olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Kısa sürede herkesin müdavimi olacağı açık hava alış veriş merkezi ve değeri her geçen gün artacak olan konforlu daireleriyle Konut Kent Yenişehir ‘in bölgede başlattığı değişime hazır mısınız ?

İŞ YERLERİ

Benzersiz bir yatırım fırsatı sunan projemizde en prestijli kiracıların bulunacağı Konut Kent Yenişehir açık hava alış veriş merkezinde farklı tip ve metrekarelerde aradığınız iş yerlerini bulacaksınız. Prestijli kiracıların talep göstereceği Konut Kent Yenişehir’de yüksek kira getirisi ile yatırımınız kısa sürede kendini amorti edecek. İş yerinizi ister siz kullanın ister kiralayın bu yatırım günden güne değer kazanacak.

DAİRE PLANLARI

Konut Kent Yenişehir farklı modellerden oluşan daireleri ve esnek mimarisiyle ihtiyacınıza uygun, oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. 1+12+13+14+1’den oluşan daire planları ve farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor.

1+1(D Blok), 2+1(D ve C Blok), 3+1(B Blok), 4+1(B Blok)
Aşağıdaki butonlardan Blok ve Plan resimlerini görüntüleyebilirsiniz.

Yenişehir
Yenişehir ulaşım konusunda çok avantajlı bir konuma sahiptir. Batı Çevre Yolu’nun yanı başında yer almasının yanı sıra; Kastamonu Devlet Hastanesi kompleksi, şehir terminali Kastamonu Üni, Doğu Çevre Yolu ve şehir merkezi ulaşım arterlerine 5 – 15 dakikalık mesafe yakınlıktadır.
Harita
Konut Kent Satış Ofisi

Kuzeykent Mah. Kamil Demircioğlu Cad. Ulu Camii Yanı, Merkez Kastamonu

+90 366 215 23 23